Home Články Bitcoin Nejlepší kryptoměny pro rok 2020 podle Daily Bitcoinů

[HOT NEWS] Nejlepší kryptoměny pro rok 2020 podle Daily Bitcoinů

Bitcoin za 3 roky narostl z 1 000 USD na momentálních 7 500 USD. Nelze popřít skutečnost, že směřujeme k decentralizované komunitě. Jaké kryptoměny mají v roce 2020 potenciál k růstu?

Země po celém světě si začínají všímat možností, které mohou digitální měny nabídnout. Skromný začátek Bitcoinů mohl začít jako prostředek k převodu prostředků peer-to-peer při vynecháni prostředníka.

Všechny druhy společností zakládají různé mince, které by se mohly stát konkurenty stále populárnějšího Bitcoinu. Otázkou však je, které z těchto mincí vydrží a budou v roce 2020 stát za to?

Za dva krátké roky se toho může stát hodně. Předpovídat, do kterých společností stojí za to investovat právě teď, je složitá část.

Předpovídání nejlepších kryptoměn pro rok 2020

Níže uvedený seznam představuje 6 hlavních kryptoměn. Uvedené mince jsou společnosti, které stojí za to sledovat v roce 2020.

Daily Bitcoin: Ripple (XRP)

V roce 2019 nezaznamenal výrazného růstu a investoři jsou zklamán. XRP ale za 0,18 USD je slabým odvarem toho, že už měl hodnoty i na 3,5 USD za kus. Vzhledem k možnosti, že XRP bude dominovat institucionálnímu bankovnímu systému díky možnosti partnerství XRP se společnostmi Western Union nebo MoneyGram.

Daily Bitcoin: Bitcoin (BTC)

Daily Bitcoin: Ethereum (ETH)

Ethereum má problémy se zpracováním transakčního zatížení, které je rozhodující pro provozování DAPP, i přes masivní náskok před ostatními konkurenty. Zatímco v prostoru Ethereum dochází k závažným posunům, pouze čas ukáže, zda jejich upgrade na Casper a Sharding nebude mít na systém žádný vliv. ETH 2.0 nás čeká již v lednu 2020 to jistě pozdvihne cenu a zájem investorů o ETH.

Zároveň je ETH druhá najkapitalizovanější kryptoměna na trhu hned po Bitcoinu. Ethereum využívá mnoho společností jako startovací blockchain pro své projekty a tak je Ethereum např. před svým konkurentům EOS na míle daleko.

Daily Bitcoin: ChainLink (LINK)

Chainlink (LINK) je decentralizovaná služba Oracle, jejímž cílem je propojit inteligentní smlouvy s daty ze skutečného světa. Protože blockchainy nemohou přistupovat k datům mimo svou síť, je třeba, aby v inteligentních kontraktech fungovaly jako datové zdroje Oracle. ChainLink na rozdíl od většiny altcoinů, které se odrazily po bear marketu 2018 až v roce 2019, u LINK to bylo jiné, dno zaznamenal LINK již v roce 2018 na 0,159 přesně 26.06.2018 a od tohoto data je v bull marketu, High v roce 2019 zaznamenal na hodnotě 4,81 USD. Celkově si LINK v roce 2019, pokud byste investovali 01.01.19, polepšil o neuvěřitelných 1 603 %.

Daily Bitcoin: Litecoin (LTC)

Růst LTC lze předpokládat v roce 2020 v roce 2019 narostla investice do LTC o 377% před tím než dosáhl Halvingu. Cena spadla téměř na počáteční hodnotu se kterou nastupoval LTC do roku 2019. Momentálně se pohybujeme na 42 USD přičemž jen před 6 měsíci jsme byli na 147 USD. Za Litecoinem není jen úspěšné implementování Halvingu ale také spolupráce s Bitcoinem v rámci Lightning Network. Litecoin se dost často využívá i na rychlé platby za kávu a drobné nákupy a svou oblíbenost má např. v USA, kde LTC zaplatíte ve více než 3 000 kamenných společnostech nepočítajíc internetové obchody.

Daily Bitcoin: Tezos (XTZ)

Tezos (XTZ) je víceúčelová platforma, která podporuje dApps a inteligentní smlouvy. Jeho cílem je kombinovat samoopravný protokol a správu řetězů za účelem správy síťových úprav. Tezos je implementován v programovacím jazyce OCaml, o kterém se říká, že bude “hudbou budoucnosti”. Binance oznámila, že by podpořila nulové poplatky za Tezos a Coinbase tlačí vzdělávání na XTZ. Pokračuje také vývoj s Tezosem a od Nadace CSO a člena rady Ryana Lackeye je náznak, že s týmy nadace Ethereum může existovat společné financování. Pro Tezos jsou to velké novinky pro jeho fungování, podporu a financování a právě tyto věci a partnerství jsou snem každého coinů.

Závěr

Pokud nás historie něco naučila, je to, že se věci vždy posouvají a mění a historie nás vždy přijme k tomu, abychom se ohlíželi zpět. Je vysoce pravděpodobné, že tyto kryptoměny v roce 2020 budu v očích investorů opět zajímavé a nejeden investor sáhne po longu či hodl těchto coinů. Pouze rok 2020 ukáže, zda mají tyto coiny potenciál k růstu a zda zopakují v minimu alespoň růst z prvního pololetí 2019.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým dailybitcoin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: GIGANTI KRYPTOMĚN! BTC +263 % a LINK +518 % v roce 2020

V dnešní analýze se podíváme na dva giganty na trhu kryptoměn. Jedničkou stále zůstává Bitcoin, ale dohání jej další! Chainlink patří na 5. místo...

Bitcoin: halving, velké peníze a překonávání nových rekordů! Bitcoin nikdy nestál víc!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté co...

Bitcoin láme rekordy! Dosáhl na nejvyšší cenu v historii 20 812 USD!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté...

Technická analýza BTC: Bitcoin opět klesl a otestoval 17,600 USD!

Týden končí, pokles BTC je těsně pod 10%. Jedná se o třetí nejhorší pokles na týdenní bázi od poloviny března v procentech. Podle jednotkové hodnoty...

Technická analýza BTC + ETH: Bitcoin opět zamítnut z ATH, ETH nad 600 USD

Ačkoliv Bitcoin nebyl úspěšný v překročení hodnot 19 600 USD, kryptoměna zůstala nad úrovní 19 000 USD. Většina altcoinů již druhý den po sobě...