Home Zprávy Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 268 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 263 mld. USD a high na 278 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 9 050 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 435 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na hodnotě 64,8 %.

Zprávy týdne:

Navin Gupta, generální ředitel Ripple pro jižní Asii, Střední východ a severní Afriku, odhalil že startup má nyní za členy „asi 350 finančních institucí, které každý den používají tuto technologii“.

Společnost Fidelity Digital Assets uvedla, že institucionální sentiment se ve vztahu ke kryptoměnám zlepšuje. Institucionální investoři zvyšují expozici svých portfolií na kryptoměny, nejvíce na BTC.

Londýnská ETC Group uvede tento měsíc na německé digitální burze Xetra první kryptoprodukt. Obchodníci ve Velké Británii, Itálii a Rakousku budou také moci obchodovat s akciemi nového produktu.

Podle údajů zveřejněných agenturou UsefulTulips se obchodní aktivita BTC typu peer-to-peer (BTC) ve Spojených státech v týdnu 7. června zvýšila na nové nejvyšší maximum. Za posledních sedm dní došlo k transakcím v hodnotě téměř 29 milionů dolarů na předních P2P trzích Localbitcoins a Paxful.

Decentralizovaná ID síť od Microsoftu pod názvem ION, poprvé oznámená v květnu, přechází na beta testování v bitcoinové síti. Cílem je poskytnout uživatelům decentralizovaný identifikátor (DID), který by mohl nahradit potřebu uživatelských jmen.

Podle zprávy organizace The Economic Times, Indie, která nedávno oficiálně zrušila zákaz kryptoměn, zavedený na jaře 2018, nyní uvažuje o zavedení dalšího zákazu kryptoměn. Podle tohoto návrhu by každý, kdo obchoduje s kryptoměnami, musel zaplatit pokutu až do výše 250 milionů Rupií nebo 3 291 055 USD. Alternativou k tomu je odnětí svobody až na deset let.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: 30. 6. 2020 BTC/USD: Bitcoin bojuje o to aby udržel 9 000 USD

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby udržel 9 000 USD. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní období,...

[Týdenní zprávy] Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 259...

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 258...

Technická analýza: 17. 6. 2020 BTC/USD: Udrží se Bitcoin nad 9 000 USD? Léto může zabolet

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby se udržel v bullish kanálu. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní...

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 268 mld....