Home Zprávy Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 268 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 263 mld. USD a high na 278 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 9 050 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 435 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na hodnotě 64,8 %.

Zprávy týdne:

Navin Gupta, generální ředitel Ripple pro jižní Asii, Střední východ a severní Afriku, odhalil že startup má nyní za členy „asi 350 finančních institucí, které každý den používají tuto technologii“.

Společnost Fidelity Digital Assets uvedla, že institucionální sentiment se ve vztahu ke kryptoměnám zlepšuje. Institucionální investoři zvyšují expozici svých portfolií na kryptoměny, nejvíce na BTC.

Londýnská ETC Group uvede tento měsíc na německé digitální burze Xetra první kryptoprodukt. Obchodníci ve Velké Británii, Itálii a Rakousku budou také moci obchodovat s akciemi nového produktu.

Podle údajů zveřejněných agenturou UsefulTulips se obchodní aktivita BTC typu peer-to-peer (BTC) ve Spojených státech v týdnu 7. června zvýšila na nové nejvyšší maximum. Za posledních sedm dní došlo k transakcím v hodnotě téměř 29 milionů dolarů na předních P2P trzích Localbitcoins a Paxful.

Decentralizovaná ID síť od Microsoftu pod názvem ION, poprvé oznámená v květnu, přechází na beta testování v bitcoinové síti. Cílem je poskytnout uživatelům decentralizovaný identifikátor (DID), který by mohl nahradit potřebu uživatelských jmen.

Podle zprávy organizace The Economic Times, Indie, která nedávno oficiálně zrušila zákaz kryptoměn, zavedený na jaře 2018, nyní uvažuje o zavedení dalšího zákazu kryptoměn. Podle tohoto návrhu by každý, kdo obchoduje s kryptoměnami, musel zaplatit pokutu až do výše 250 milionů Rupií nebo 3 291 055 USD. Alternativou k tomu je odnětí svobody až na deset let.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

[20. 10. 20 Bitcoin a Binace Coin] Bitcoin přidal na růstu již téměř 1 500 USD. Atakuje hodnoty 12 000 USD za kus!

Jaká je momentální situace na Bitcoine a Binance Coinu? V dnešní analýze se podíváme na spanilí růst Bitcoinu z 10 500 k 12 000...

[Bitcoin a Ethereum] 5. 10. 2020 – Kdy bude nový bull run?

Jak to vypadá u dvou největších kryptoměn na trhu? Známe hodnoty, pod kterými se odrazíme do nového býčího trhu? Prostor na propad stále existuje....

[Bitcoin a ChainLink/USD] Technická analýza – 24. 9. 2020

Investoři na Bitcoinu nedokázali prolomit 12 000 USD a viděli jsme v posledních týdnech velký propad pod 10 000 USD. Momentálně se Bitcoin ustálil,...

[BTC/USD] 14. 9. 20 Technická analýza: Bude Bitcoin v roce 2021 na ATH?

Bitcoin se úspěšně odrazil od své vrchní strany podpory, bude to ale stačit k tomu, aby postupně rostl? Bitcoin se drží nad 10 000...

Technická analýza: 9. 9. 2020 BTC/USD a LSK/USD, Bitcoin na 10 000 USD!

Dnes se BTC úspěšně vymanilo z propadu. Konečně se dostáváme na 10 100 USD a podpora na 9 980 USD může být klíčová. Altcoiny...