Home Zprávy Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 258 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 246 mld. USD a high na 267 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 8 950 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 300 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu roste (4D.) a nyní je na hodnotě 65,1 %.

Zprávy týdne:

Ripple, Brave, Huobi a další blockchain firmy zakládají alianci

Společnosti Ripple, Brave a Huobi se přidali po boku dalších 40 společností do nové celosvětové Open Payments sítě, která má umožnit okamžitě platby skrz platební systém s názvem PayID. Nový systém, který by měl oslovit více než 100 milionů spotřebitelů.

Ernst & Young spouští aplikaci, která usnadní zdanění kryptoměn

Nadnárodní firma poskytující profesionální finanční a auditorské služby Ernst & Young přináší na trh aplikaci EY CryptoPrep, která by měla usnadnit zdanění příjmů z kryptoměn ve Spojených státech. Uživatelé si mohou aplikaci spárovat s burzami a směnárnami.

Ubisoft nabízí sběratelské předměty na blockchainu na podporu UNICEF

17. června vydal herní gigant Ubisoft sérii blockchainových digitálních sběratelských předmětů. Peníze, získané prodejem těchto předmětů na blockchainu Ethereum, půjdou na podporu Dětského fondu OSN nebo UNICEF.

Etherů (ETH) je v oběhu o něco méně, než se předpovídalo 5 let zpátky

Vitalik Buterin informoval na Twitteru, že Etherů (ETH) je v oběhu na Ethereum blockchainu v současnosti zhruba o 40 milionů méně, než se předpokládalo před pěti lety. Odhadováno se, že v tomto čase bude v oběhu kolem 150 milionů EUR (současnosti 111,3 mil.).

Coinbase zvažuje přidání dalších 18 kryptoměn!

Coinbase burza na svém blogu oznámila, že zvažuje přidání dalších nových aktiv.
Tato nová aktiva zahrnují v abecedním pořadí: Aave, Aragon, Arweave, Bancor, COMP, DigiByte, Horizen, Livepeer, NuCypher, Numeraire, KEEP Network, Origin Protocol, Ren, Render Token, Siacoin, SKALE Network, Synthetix, a VeChain.

Donald Trump: zakázat obchodování s bitcoiny?! 

Americký prezident Donald Trump chtěl podle jeho bývalého poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona zjevně zakázat bitcoiny i na regulační úrovni.

Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

Rakouská vláda přistupuje k technickým řešením COVID-19. Spolkové ministerstvo pro digitální a hospodářské záležitosti, oznámilo ve středu, že udělilo grant ve výši 60 000 EUR projektu s názvem QualiSig, který využívá prvky rakouského systému digitální identity k vytvoření tří prototypů souvisejících s trasováním COVID-19 pro předcházení podvodů, falešných zpráv a zdravotních údajů.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: 30. 6. 2020 BTC/USD: Bitcoin bojuje o to aby udržel 9 000 USD

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby udržel 9 000 USD. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní období,...

[Týdenní zprávy] Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 259...

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 258...

Technická analýza: 17. 6. 2020 BTC/USD: Udrží se Bitcoin nad 9 000 USD? Léto může zabolet

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby se udržel v bullish kanálu. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní...

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 268 mld....