Home Zprávy Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 258 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 246 mld. USD a high na 267 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 8 950 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 300 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu roste (4D.) a nyní je na hodnotě 65,1 %.

Zprávy týdne:

Ripple, Brave, Huobi a další blockchain firmy zakládají alianci

Společnosti Ripple, Brave a Huobi se přidali po boku dalších 40 společností do nové celosvětové Open Payments sítě, která má umožnit okamžitě platby skrz platební systém s názvem PayID. Nový systém, který by měl oslovit více než 100 milionů spotřebitelů.

Ernst & Young spouští aplikaci, která usnadní zdanění kryptoměn

Nadnárodní firma poskytující profesionální finanční a auditorské služby Ernst & Young přináší na trh aplikaci EY CryptoPrep, která by měla usnadnit zdanění příjmů z kryptoměn ve Spojených státech. Uživatelé si mohou aplikaci spárovat s burzami a směnárnami.

Ubisoft nabízí sběratelské předměty na blockchainu na podporu UNICEF

17. června vydal herní gigant Ubisoft sérii blockchainových digitálních sběratelských předmětů. Peníze, získané prodejem těchto předmětů na blockchainu Ethereum, půjdou na podporu Dětského fondu OSN nebo UNICEF.

Etherů (ETH) je v oběhu o něco méně, než se předpovídalo 5 let zpátky

Vitalik Buterin informoval na Twitteru, že Etherů (ETH) je v oběhu na Ethereum blockchainu v současnosti zhruba o 40 milionů méně, než se předpokládalo před pěti lety. Odhadováno se, že v tomto čase bude v oběhu kolem 150 milionů EUR (současnosti 111,3 mil.).

Coinbase zvažuje přidání dalších 18 kryptoměn!

Coinbase burza na svém blogu oznámila, že zvažuje přidání dalších nových aktiv.
Tato nová aktiva zahrnují v abecedním pořadí: Aave, Aragon, Arweave, Bancor, COMP, DigiByte, Horizen, Livepeer, NuCypher, Numeraire, KEEP Network, Origin Protocol, Ren, Render Token, Siacoin, SKALE Network, Synthetix, a VeChain.

Donald Trump: zakázat obchodování s bitcoiny?! 

Americký prezident Donald Trump chtěl podle jeho bývalého poradce pro národní bezpečnost Johna Boltona zjevně zakázat bitcoiny i na regulační úrovni.

Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

Rakouská vláda přistupuje k technickým řešením COVID-19. Spolkové ministerstvo pro digitální a hospodářské záležitosti, oznámilo ve středu, že udělilo grant ve výši 60 000 EUR projektu s názvem QualiSig, který využívá prvky rakouského systému digitální identity k vytvoření tří prototypů souvisejících s trasováním COVID-19 pro předcházení podvodů, falešných zpráv a zdravotních údajů.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: GIGANTI KRYPTOMĚN! BTC +263 % a LINK +518 % v roce 2020

V dnešní analýze se podíváme na dva giganty na trhu kryptoměn. Jedničkou stále zůstává Bitcoin, ale dohání jej další! Chainlink patří na 5. místo...

Bitcoin: halving, velké peníze a překonávání nových rekordů! Bitcoin nikdy nestál víc!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté co...

Bitcoin láme rekordy! Dosáhl na nejvyšší cenu v historii 20 812 USD!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté...

Technická analýza BTC: Bitcoin opět klesl a otestoval 17,600 USD!

Týden končí, pokles BTC je těsně pod 10%. Jedná se o třetí nejhorší pokles na týdenní bázi od poloviny března v procentech. Podle jednotkové hodnoty...

Technická analýza BTC + ETH: Bitcoin opět zamítnut z ATH, ETH nad 600 USD

Ačkoliv Bitcoin nebyl úspěšný v překročení hodnot 19 600 USD, kryptoměna zůstala nad úrovní 19 000 USD. Většina altcoinů již druhý den po sobě...