Home Zprávy Vše podstatné v tomto týdnu

[Týdenní zprávy] Vše podstatné v tomto týdnu

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 267 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 238 mld. USD a high na 267 mld. USD. U Bitcoinu za stejné období máme low na 8 880 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 500 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na 65,9 %.

Zprávy týdne:

Bitcoin nahradí zlato, říká generální ředitel společnosti Crypto Data Analytics

Generální ředitel společnost Digital Assets Mike Alfred si myslí, že Bitcoin v budoucnu nahradí zlato v pozici hlavního držitele hodnoty.

,,Myslím, že Bitcoin v dlouhodobém horizontu nahradí nejtvrdší peníze střadatelů (zlato). Mladí lidé se mnohem více zajímají o Bitcoin, žijí ve světě, který se stává stále více virtuálnejší,” řekl pro Cointelegraph.

Alibaba podepisuje dohodu týkající se blockchainu s čínským přístavním operátorem

Největší přístavní operátor v Číně se připojil k gigantu e-commerce a Ant Financial, aby posílil přijetí blockchainu v celém přístavním průmyslu. Tato dohoda umožní vývoj platformy založené na blockchainu.

Počet bitcoinů v kryptoburzách je na 18 měsíčním minimu

Celkový počet bitcoinů držených v peněženkách kryptoburz klesl na 18 měsíční minimum na úroveň těsně nad 2,3 milionu, podle odhadů dat ze Glassnode. Pokles znamená 11% meziroční snížení počtu bitcoinů držených burzami ve srovnání s předchozím rokem.

JP Morgan: Rostoucí ceny zlata odhalují vzrůstající nedůvěru v měny centrálních bank

Analytici JPMorgan tvrdí, že nedávný nárůst cen zlata naznačuje narušení důvěry pro fiatové měny kryté centrální bankou. Podle zprávy Weekly Asset View, kterou vypracoval John Normand, vedoucí základní strategie pro aktiva v JPMorgan Chase, investoři mají obavy z vývoje u hlavních světových rezervních měn, včetně USD, EUR a JPY.

Mzdová kryptofirma přišla s prvním důchodovým fondem v BTC

Společnost Bitwage představila svůj plán, který pomůže americkým zaměstnavatelům splnit podmínky stanovené programem PPP (Government Pay Program Programme) od vlády USA. Je to první myšlenka na důchodový fond v BTC.

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku nebo si nás přidejte k záložkám.

 

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: 30. 6. 2020 BTC/USD: Bitcoin bojuje o to aby udržel 9 000 USD

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby udržel 9 000 USD. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní období,...

[Týdenní zprávy] Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 259...

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 258...

Technická analýza: 17. 6. 2020 BTC/USD: Udrží se Bitcoin nad 9 000 USD? Léto může zabolet

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby se udržel v bullish kanálu. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní...

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 268 mld....