Home Zprávy Vše podstatné v tomto týdnu

[Týdenní zprávy] Vše podstatné v tomto týdnu

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 267 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 238 mld. USD a high na 267 mld. USD. U Bitcoinu za stejné období máme low na 8 880 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 500 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na 65,9 %.

Zprávy týdne:

Bitcoin nahradí zlato, říká generální ředitel společnosti Crypto Data Analytics

Generální ředitel společnost Digital Assets Mike Alfred si myslí, že Bitcoin v budoucnu nahradí zlato v pozici hlavního držitele hodnoty.

,,Myslím, že Bitcoin v dlouhodobém horizontu nahradí nejtvrdší peníze střadatelů (zlato). Mladí lidé se mnohem více zajímají o Bitcoin, žijí ve světě, který se stává stále více virtuálnejší,” řekl pro Cointelegraph.

Alibaba podepisuje dohodu týkající se blockchainu s čínským přístavním operátorem

Největší přístavní operátor v Číně se připojil k gigantu e-commerce a Ant Financial, aby posílil přijetí blockchainu v celém přístavním průmyslu. Tato dohoda umožní vývoj platformy založené na blockchainu.

Počet bitcoinů v kryptoburzách je na 18 měsíčním minimu

Celkový počet bitcoinů držených v peněženkách kryptoburz klesl na 18 měsíční minimum na úroveň těsně nad 2,3 milionu, podle odhadů dat ze Glassnode. Pokles znamená 11% meziroční snížení počtu bitcoinů držených burzami ve srovnání s předchozím rokem.

JP Morgan: Rostoucí ceny zlata odhalují vzrůstající nedůvěru v měny centrálních bank

Analytici JPMorgan tvrdí, že nedávný nárůst cen zlata naznačuje narušení důvěry pro fiatové měny kryté centrální bankou. Podle zprávy Weekly Asset View, kterou vypracoval John Normand, vedoucí základní strategie pro aktiva v JPMorgan Chase, investoři mají obavy z vývoje u hlavních světových rezervních měn, včetně USD, EUR a JPY.

Mzdová kryptofirma přišla s prvním důchodovým fondem v BTC

Společnost Bitwage představila svůj plán, který pomůže americkým zaměstnavatelům splnit podmínky stanovené programem PPP (Government Pay Program Programme) od vlády USA. Je to první myšlenka na důchodový fond v BTC.

Pokud se vám líbí naše články, sledujte nás na Facebooku nebo si nás přidejte k záložkám.

 

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: GIGANTI KRYPTOMĚN! BTC +263 % a LINK +518 % v roce 2020

V dnešní analýze se podíváme na dva giganty na trhu kryptoměn. Jedničkou stále zůstává Bitcoin, ale dohání jej další! Chainlink patří na 5. místo...

Bitcoin: halving, velké peníze a překonávání nových rekordů! Bitcoin nikdy nestál víc!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté co...

Bitcoin láme rekordy! Dosáhl na nejvyšší cenu v historii 20 812 USD!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté...

Technická analýza BTC: Bitcoin opět klesl a otestoval 17,600 USD!

Týden končí, pokles BTC je těsně pod 10%. Jedná se o třetí nejhorší pokles na týdenní bázi od poloviny března v procentech. Podle jednotkové hodnoty...

Technická analýza BTC + ETH: Bitcoin opět zamítnut z ATH, ETH nad 600 USD

Ačkoliv Bitcoin nebyl úspěšný v překročení hodnot 19 600 USD, kryptoměna zůstala nad úrovní 19 000 USD. Většina altcoinů již druhý den po sobě...