Home Zprávy Vše podstatné v tomto týdnu!

[Týdenní zprávy] Vše podstatné v tomto týdnu!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 275 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 265 mld. USD a high na 285,7 mld. USD. U Bitcoinu za stejné období máme low na 9 140 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 700 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na 64,8 %.

Zprávy týdne:

Roger Ver tvrdí, že se setkal s hlavou státu

Roger Ver prohlašuje, že se sešel s hlavou státu, aby diskutoval o kryptoměně Bitcoin Cash. Dlouhodobý zastánce kryptoměn obecně řekl, že téma bylo jak „učinit z Bitcoin cash oficiální měnu suverénního národa“.

Amazon získal patent 

Amazon získal patent od amerického patentového úřadu na certifikaci prostřednictvím DLT a to tři roky po prvotním podání. Distribuovaný systém účetní knihy Amazonu se snaží řešit rychlý nárůst systémů a databází, kterým často chybí průhlednost, soudržnost, referenční integrita nebo bezpečnost.

Tether funguje již na OMG síti, protože ETH síť je údajne drahá

Tether (USDT), největší stablecoin podle tržní kapitalizace, byl integrován do sítě OMG (dříve OmiseGO). Integrace povede ke zkrácení doby a poplatků za potvrzení transakce, oznámila společnost Bitfinex v pondělí.

Nová kryptoburza získala povolení pro obchodování krypto derivátů v EU

Kryptoburza Nomisma získala povolení pro obchodování s krypto deriváty v Evropské unii (EU). Firma získala licenci podle směrnice o trzích finančních nástrojů II (MiFiD2), která jí umožňuje provozovat multilaterální obchodní systém založený na blockchainu (MTF). Licenci získal od lichtenštejnského regulátora.

Dvě švýcarské banky získaly licenci pro obchodování a úschovu kryptoměn

Švýcarský finanční regulátor FINMA schválil pro dvě banky se sídlem v Curychu řadu kryptoměnových služeb, včetně obchodování a úschovy. Maerki Baumann Bank a Incore Bank nabízí celou řadu kryptografických služeb.

Poplatky za transakce na Bitcoinu jsou o 78 % nižší od halvingu

Bitcoinový mempool zpracoval více než 94 MB transakcí, čekajících na vyřízení, čímž se snížily poplatky. Medián u poplatků za bitcoinové transakce klesl o 78 % v období od 20. května do 31. května.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

[20. 10. 20 Bitcoin a Binace Coin] Bitcoin přidal na růstu již téměř 1 500 USD. Atakuje hodnoty 12 000 USD za kus!

Jaká je momentální situace na Bitcoine a Binance Coinu? V dnešní analýze se podíváme na spanilí růst Bitcoinu z 10 500 k 12 000...

[Bitcoin a Ethereum] 5. 10. 2020 – Kdy bude nový bull run?

Jak to vypadá u dvou největších kryptoměn na trhu? Známe hodnoty, pod kterými se odrazíme do nového býčího trhu? Prostor na propad stále existuje....

[Bitcoin a ChainLink/USD] Technická analýza – 24. 9. 2020

Investoři na Bitcoinu nedokázali prolomit 12 000 USD a viděli jsme v posledních týdnech velký propad pod 10 000 USD. Momentálně se Bitcoin ustálil,...

[BTC/USD] 14. 9. 20 Technická analýza: Bude Bitcoin v roce 2021 na ATH?

Bitcoin se úspěšně odrazil od své vrchní strany podpory, bude to ale stačit k tomu, aby postupně rostl? Bitcoin se drží nad 10 000...

Technická analýza: 9. 9. 2020 BTC/USD a LSK/USD, Bitcoin na 10 000 USD!

Dnes se BTC úspěšně vymanilo z propadu. Konečně se dostáváme na 10 100 USD a podpora na 9 980 USD může být klíčová. Altcoiny...