Home Zprávy Vše podstatné v tomto týdnu!

[Týdenní zprávy] Vše podstatné v tomto týdnu!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 275 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 265 mld. USD a high na 285,7 mld. USD. U Bitcoinu za stejné období máme low na 9 140 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 700 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na 64,8 %.

Zprávy týdne:

Roger Ver tvrdí, že se setkal s hlavou státu

Roger Ver prohlašuje, že se sešel s hlavou státu, aby diskutoval o kryptoměně Bitcoin Cash. Dlouhodobý zastánce kryptoměn obecně řekl, že téma bylo jak „učinit z Bitcoin cash oficiální měnu suverénního národa“.

Amazon získal patent 

Amazon získal patent od amerického patentového úřadu na certifikaci prostřednictvím DLT a to tři roky po prvotním podání. Distribuovaný systém účetní knihy Amazonu se snaží řešit rychlý nárůst systémů a databází, kterým často chybí průhlednost, soudržnost, referenční integrita nebo bezpečnost.

Tether funguje již na OMG síti, protože ETH síť je údajne drahá

Tether (USDT), největší stablecoin podle tržní kapitalizace, byl integrován do sítě OMG (dříve OmiseGO). Integrace povede ke zkrácení doby a poplatků za potvrzení transakce, oznámila společnost Bitfinex v pondělí.

Nová kryptoburza získala povolení pro obchodování krypto derivátů v EU

Kryptoburza Nomisma získala povolení pro obchodování s krypto deriváty v Evropské unii (EU). Firma získala licenci podle směrnice o trzích finančních nástrojů II (MiFiD2), která jí umožňuje provozovat multilaterální obchodní systém založený na blockchainu (MTF). Licenci získal od lichtenštejnského regulátora.

Dvě švýcarské banky získaly licenci pro obchodování a úschovu kryptoměn

Švýcarský finanční regulátor FINMA schválil pro dvě banky se sídlem v Curychu řadu kryptoměnových služeb, včetně obchodování a úschovy. Maerki Baumann Bank a Incore Bank nabízí celou řadu kryptografických služeb.

Poplatky za transakce na Bitcoinu jsou o 78 % nižší od halvingu

Bitcoinový mempool zpracoval více než 94 MB transakcí, čekajících na vyřízení, čímž se snížily poplatky. Medián u poplatků za bitcoinové transakce klesl o 78 % v období od 20. května do 31. května.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: GIGANTI KRYPTOMĚN! BTC +263 % a LINK +518 % v roce 2020

V dnešní analýze se podíváme na dva giganty na trhu kryptoměn. Jedničkou stále zůstává Bitcoin, ale dohání jej další! Chainlink patří na 5. místo...

Bitcoin: halving, velké peníze a překonávání nových rekordů! Bitcoin nikdy nestál víc!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté co...

Bitcoin láme rekordy! Dosáhl na nejvyšší cenu v historii 20 812 USD!

Rok 2020 je pro Bitcoin a kryptoměny velmi příznivý. Mnoho lidí už lámalo nad Bitcoinem hůl a tvrdili, že jde jen o bublinu. Poté...

Technická analýza BTC: Bitcoin opět klesl a otestoval 17,600 USD!

Týden končí, pokles BTC je těsně pod 10%. Jedná se o třetí nejhorší pokles na týdenní bázi od poloviny března v procentech. Podle jednotkové hodnoty...

Technická analýza BTC + ETH: Bitcoin opět zamítnut z ATH, ETH nad 600 USD

Ačkoliv Bitcoin nebyl úspěšný v překročení hodnot 19 600 USD, kryptoměna zůstala nad úrovní 19 000 USD. Většina altcoinů již druhý den po sobě...