Home Zprávy Vše podstatné v tomto týdnu

[Týdenní zprávy] Vše podstatné v tomto týdnu

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 252,7 mld. USD (+0,5 mld. USD/24 hod.). V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 252 mld. USD a high na 267 mld. USD. U Bitcoinu za stejné období máme low na 8 880 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 190 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu klesá a nyní je na 66,2 %.

Bitcoin nám v temto týdnu nakrátko propadl pod 9 000 USD. Samozřejmě i toto má reálné ODŮVODNĚNÍ a manipulaci totálně vyvracíme! Bitcoin propadl dolů poté, co přišel crash na Bitstampu o velikosti 680 USD za minutu. Tento obrovský negativní propad vyvolal vlnu paniky a obav z toho, že velryby začaly vybírat svůj zisk z období před halvingem. Prodej nastal ještě na 9 780 USD a dostali jsme se až k 9 100 USD za minutu. Následně se BTC dostal ještě z 9 100 na 9 600 USD, no panika která nastala po tomto crashi stáhla BTC až k 8 800 USD, kde jsme se dnes odrazili a momentálně jsme na 9 219 USD.

Zprávy týdne:

Celková tržní kapitalizace stablecoinů dosáhla 10 miliard USD

Celková tržní kapitalizace stablecoinů dosáhla v úterý historicky nejvyšší hodnoty 10,4 miliard dolarů, když poprvé překročila hranici 10 miliard dolarů. Tether stále drží dominantní postavení v sektoru stablecoinů s 85,1% podílem na trhu (8,8 miliard USD).

Americký soud obžaloval kryptoburzu BitMex

Okresní soud USA pro severní okres Calfornia v sobotu podal žalobu proti subjektům a jednotlivcům, spojeným se seychelskou kryptoburzou. Žalobce je málo známá společnost BMA LLC, která obvinila společnost BitMEX a její provozovatele z usnadňování „nesčetných nezákonných činností“, včetně podvodných obchodních jednání, podvodů s podvody, praní špinavých peněz, nezákonného získávání finančních prostředků, manipulace s trhem atd. BitMEX také údajně nelegálně nabízel své vysoce rizikové obchodní služby občanům USA.

Grayscale koupil 33 % všech bitcoinů, vytěžených během posledních 100 dní

Investiční firma Grayscale zvýšila za posledních 100 dní své bitcoinové podíly o 60 000 mincí – což odpovídá zhruba jedné třetině všech bitcoinů vytěžených v té době. Mohl by to být nejnovější vývoj ukazatelem masivnějšího vstupu institucionálních investorů do Bitcoinu.

Jedna z největších BTC velryb přesunula 143 mil. USD v BTC v jediné transakci

Jeden z nejbohatších držitelů bitcoinů právě dokončil obrovskou transakci. Whale Alert zaznamenal jedinou transakci 14 922 BTC v hodnotě 143,96 milionu USD. Převod (poplatek) vyšel na 0,00003138 BTC, což je asi 0,30 USD.

Litecoin a Atari se spojují na projektu tokenu pro Atari

Nadace Litecoin Foundation a legendární výrobce videoher Atari uzavřeli nové partnerství, které mimo jiné učiní Litecoin akceptovaným platebním prostředkem pro plánovaný token Atari. Kromě toho, že se Litecoin stane prostředkem platby za Atari Token, stane se také možností nákupu herní konzole VCS společnosti Atari se slevou, uvedly firmy.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: 30. 6. 2020 BTC/USD: Bitcoin bojuje o to aby udržel 9 000 USD

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby udržel 9 000 USD. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní období,...

[Týdenní zprávy] Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 259...

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 258...

Technická analýza: 17. 6. 2020 BTC/USD: Udrží se Bitcoin nad 9 000 USD? Léto může zabolet

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby se udržel v bullish kanálu. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní...

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 268 mld....