Home Zprávy Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

[Týdenní zprávy] Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami.

Hodnota marketcapu je 259 mld. USD. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě 245 mld. USD a high na 270 mld. USD. U Bitcoinu máme za stejné období low na 8 950 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 9 100 USD za jednu BTC minci. Dominance Bitcoinu roste (4D.) a nyní je na hodnotě 64,8 %.

Zprávy týdne:

Celkově má nyní bitcoinový trust Grayscale (GBTC) téměř 400 000 BTC, což je 2,17 procenta celkové zásoby mincí v oběhu, která v současné době činí 18,4 milionu mincí.

Australané si nyní mohou díky nové spolupráci koupit bitcoiny (BTC) na poštách v celé zemi. Podle oznámení z 24. června budou zákazníci místní kryptoburzy Bitcoin.com.au moci platit za bitcoiny na více než 3 500 australských poštách v hotovosti.

Britský regulátor (FCA) v pondělí vyzval všechny kryptopodniky, aby předložily svou registraci. Podle prohlášení FCA musí firmy předložit dokončené žádosti do 30. června. Regulátor stanovil požadavky na shodu pro určité typy činností, souvisejících s kryptoměnami, které zahrnují úplné posouzení rizika z hlediska pravidel pro praní špinavých peněz (AML) a financování terorismu (CTF).

Ryan Watkins z Messari předpovídá, že pokud instituce alokují pouze 1 % svých portfolií na bitcoiny, pak by tržní kapitalizace BTC mohla vzrůst na více než 1 bilion dolarů, což je cena 50 000 USD za jeden BTC. Analytik předpovídá, že malé procento alokace z nadací, rodinných firem, státních investičních fondů, penzijních fondů a podílových fondů do BTC by mělo za následek vstup nových peněz do bitcoinů ve výši zhruba 480 miliard USD.

Podle Glassnode je v současnosti nejméně 83 % existujících bitcoinových adres ve stavu zisku. To je 43 % nárůst od prudkého propadu ceny bitcoinů 12. března, nyní známé jako „Černý čtvrtek“. V té době bylo ziskových pouze 45 % všech BTC adres. Investoři bitcoinů však nejsou tak rentabilní jako před rokem.

Atal
Atal
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Nepromeškajte

Technická analýza: 30. 6. 2020 BTC/USD: Bitcoin bojuje o to aby udržel 9 000 USD

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby udržel 9 000 USD. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní období,...

[Týdenní zprávy] Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách!

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 259...

[Týdenní zprávy] Rakouská vláda podporuje vývoj blockchainové aplikace na trasování COVID-19

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 258...

Technická analýza: 17. 6. 2020 BTC/USD: Udrží se Bitcoin nad 9 000 USD? Léto může zabolet

V dnešní analýze se podíváme na Bitcoin, který bojuje o to aby se udržel v bullish kanálu. Momentálně slabé objemy jsou typické pro letní...

[Týdenní zprávy] Fidelity: Počet institucí, kupujících krypto futures, se za rok zdvojnásobil

V Daily Bitcoin jsme si pro vás připravili krátký přehled událostí, které se za poslední týden udály na trhu s kryptoměnami. Hodnota marketcapu je 268 mld....